برنامه یاد بعضی نفرات
 
با هدف شفاف‌سازی گزارش مالی موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام شد
از زندگی شهیدی، اصلانی و ابراهیمی مستند ساخته می‌شود
موسیقی ما - در ادامه روند شفاف‌سازی، گزارش مالی موسسه هنرمندان پیشکسوت در سال 1396 منتشر شد. طبق گزارش اعلام شده، قرار است مستندهایی با حمایت مالی این موسسه از هنرمندانی چون عبوالوهاب شهیدی، سوسن اصلانی، احمد ابراهیمی و بسیاری دیگر از هنرمندان ساخته شود.

بخشی از این بودجه شامل کمک هزینه‌‌های مستمر (معیشتی، مسکن و ....) به هنرمندان پیشکسوت بوده، قسمتی شامل کمک هزینه‌های پزشکی و پرستاری هنرمندان پیشکسوت، هزینه‌های بیمه تکمیلی است.

از دیگر هزینه‌های این موسسه می‌توان به هزینه‌ی تجلیل از هنرمندان پیشکسوت، هزینه‌ی ملاقات و عیادت (در منزل و بیمارستان)، اعطای وام قرض‌الحسنه ضروری اشاره کرد. کمک هزینه‌ی سفر زیارتی و تفریحی هنرمندان پیشکسوت و حمایت از تولید آثار آنان نیز از دیگر هزینه‌هایی است که این موسسه آن را تقبل کرده است.

کمک بلاعوض به همراه تکریم گروهی هنرمندان پیشکسوت به مناسبت سالروز تولدشان و دیدارها و بازدیدهای گروهی هنرمندان پیشکسوت از دیگر بخش‌هایی است که در این گزارش به آن اشاره شده است.

در ادامه‌ی این گزارش، جزییات این هزینه‌ها منتشر می‌شود. .
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 شهریور 1397 - 14:16

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود از زندگی شهیدی، اصلانی و ابراهیمی مستند ساخته می‌شود | موسیقی ما