برنامه یاد بعضی نفرات
 
در فضایی کاملا مُدرن و بر روی یک ملودیِ یونانی
اسحاق انور مناجاتی مدرن با شعری از عطار منتشر کرد
موسیقی ما - «گم گشته» نام مناجاتی است که در فضایی کاملا مُدرن و بر روی یک ملودیِ یونانی با آواز اسحاق انور منتشر شده است.

آواز گم‌گشته با شعر عطار و براساس اندیشیدن و تعقل و سرشار از حس بندگی ساخته شده است. این مناجات نمونه‌ی قابل تاملی از مناجات مدرن محسوب می شود که بر روی موزیکی یونانی توسط اسحاق انور طراحی شده است. این اثر نشان میدهد که موسیقی در سراسر دنیا به خوبی می‌تواند نقش مناجات را ایفا کند و کلام عطار هم گویای این مطلب است که مردم دنیا که با مقوله مناجات آشنایی دارند در عبادتشان به دنبال معبود می‌گردند و غافل از این که گم گشته داستان خوندشان هستند.

اسحاق انور، خواننده آهنگساز و شاعر متولد اول اردیبهشت 1351 است. او تا کنون آثار بسیاری را ساخته و خوانده است و آهنگسازی آثار بسیاری از خوانندگان را برعهده داشته است.

انور، ردیف آوازی و سازی را با تعمق و تامل کار کرده و تدریس می‌کند. در ادبیات مرید بیدل دهلوی است. یک بار در مسابقات سراسری تلاوت قرآن شرکت کرده و مقام نخست را کسب کرده و پس از آن در هیچ مسابقه‌ی تلاوتی شرکت نکرده است.
تلاوت تمام قاریان مصری را دنبال می کند و به حصان وعمران و شحات انور بیشتر از سایرین ارادت دارد.

آخرین اثر منتشر شده با صدای اسحاق انور «جان سوزان» نام دارد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 خرداد 1397 - 12:59

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود اسحاق انور مناجاتی مدرن با شعری از عطار منتشر کرد | موسیقی ما