برنامه یاد بعضی نفرات
 
استقبال از نخستین اجرا در فرهنگسرای نیاوران
آکادمی پیانوی سامان احتشامی یک روز دیگر تمدید شد
موسیقی ما - نخستین روز از آکادمی پیانوی سامان احتشامی در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و استقبال علاقمندان باعث شد این هنرمند تصمیم به تمدید آن بگیرد.

به گزارش «موسیقی ما»، سامان احتشامی که پیش از این خبر حضور 80 پیانیست در فرهنگسرای نیاوران را در اختیار رسانه ها قرار داده بود، با استقبال از نخستین شب این برنامه تصمیم دارد یک شب دیگر نیز به این برنامه بیفزاید و این برنامه در سه تاریخ 13، 20 و 27 مرداد نیز تمدید شد تا 100 پیانیست (هر روز 25 نفر) به اجرای برنامه بپردازد.

اولین شب از این اجرا با حضور 25 نوازنده در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت و این هنرمند به منظور محدودیت های زمانی و اینکه زمان اجرای هر برنامه بیش از سه ساعت نشود، تصمیم گرفته یک شب دیگر نیز به این آکادمی بیفزاید.

این اجراها در قالب تکنوازی پیانو، دونوازی پیانو، سه نوازی پیانو، پیانو و سازهای ضربی، پیانو و ملودیکا روی صحنه خواهد رفت و پیانوی «پتروف» نیز حامی این برنامه است.

سامان احتشامی در تلاش است که بتواند سطح فرهنگ و دانش خانواده‌ها و هنرجویان در مورد ساز پیانو را ارتقا داده و بتواند مسیر فراگیری این ساز را به روشی ساده و علمی در اختیار علاقمندان این ساز و خانواده ها قرار دهد.

چند عکس از نخستین شب اجرای این برنامه را از نگاه دوربین امیر آقازاده در ادامه می بینید:
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1396 - 09:29

دیدگاه‌ها

یکشنبه 8 مرداد 1396 - 15:35

وای من سامان احتشامی عاالیه بسیار دلنواز مینوازند و ارامش بخش

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آکادمی پیانوی سامان احتشامی یک روز دیگر تمدید شد | موسیقی ما