برنامه یاد بعضی نفرات
 
قسمت دوم درس‌گفتارهای صوتی پویا سرایی در تحلیل موسیقی دستگاهی منتشر شد
تفاوت بنیادین درآمد «خارا» با درآمد «شور»
موسیقی ما - قسمت دوم درس گفتارهای صوتی دکتر پویا سرایی در تحلیل موسیقی دستگاهی به تحلیل درآمد خارا از ردیف موسیقی دستگاهی ایران اختصاص دارد.

در این قسمت جنبه‌های مختلف فرمال و مُدالِ گوشه‌ی درآمد خارا، تفاوت بنیادین آن با درآمد شور و تقسیم بندی انواع گوشه‌ها در ردیف موسیقی دستگاهی تحلیل شده است. این مجموعه‌ی صوتی با هدف گسترش فرهنگ تحلیل موسیقی و شناخت عمیق‌تر و کارآمدتر از  ردیف موسیقی دستگاهی ایران توسط پویا سرایی -نوازنده و آهنگساز، منتقد و پژوهشگر  و استادیار دانشگاه- تولید و به‌طور رایگان و اختصاصی از سایت موسیقی ما منتشر شده است.

این مدرس و نوازنده سنتور پیش از این درباره آموزش رایگان «درس‌گفتارهای صوتی» پیرامون ردیف موسیقی به سایت موسیقی ما گفته بود: «با توجه به اینکه درس‌گفتارهای با کیفیت پیرامون ردیف موسیقی عمدتاً در مقاله‌ها و تعداد محدودی کتاب تالیفی خلاصه می‌شود، تصمیم گرفتم در فضای مجازی سلسله درس‌گفتارهای صوتی را درباره موسیقی ایرانی به صورت رایگان منتشر کنم که خوشبختانه این مجموعه های آموزشی با استقبال مخاطبان مواجه شده است.»
درآمد خارا
دانلود
درآمد خارا
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 29 خرداد 1395 - 14:34

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود تفاوت بنیادین درآمد «خارا» با درآمد «شور» | موسیقی ما