بنیاد کودک
مراسم اختتامیه در باغ فتح آباد کرمان برگزار می‌شود؛
جشنواره موسیقی نواحی به روزهای پایانی خود نزدیک شد
موسیقی ما - نهمین جشنواره موسیقی نواحی در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که تعدادی از کارشناسان در یک نشست تخصصی از وضعیت پژوهش در موسیقی نواحی سخن گفتند.

در نشست بررسی وضعیت پژوهش در موسیقی نواحی ایران که با حضور هوشنگ جاوید، محمدرضا آزاده‌فر و کریم منصوری (یکی از مولفان برگزیده جشنواره) برگزار شد، ابتدا هوشگ جاوید در سخنانی و به صورت گذرا به بررسی وضعیت تاریخی پژوهش در موسیقی نواحی ایران پرداخت. در ادامه محمدرضا آزاده‌فر نویسنده و مدرس دانشگاه نیز طی سخنانی درباره اهمیت مقوله پژوهش در موسیقی به خصوص پژوهش در موسیقی نواحی نکاتی را برای حاضران و علاقه‌مندان عنوان کرد.

کریم منصوری هم به عنوان یکی از مولفان برگزیده نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در خصوص گردآوری کتاب خود و همچنین پژوهش در موسیقی ایلام و ضرورت وجود کتاب‌های پژوهشی سخن گفت.

این در حالی است که مراسم اختتامیه نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران امروز عصر در باغ فتح آباد کرمان برگزار می‌شود. مراسم اختتامیه نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران ساعت ۱۸ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت به میزبانی باغ فتح‌آباد کرمان و با حضور هنرمندان و پیشکسوتان موسیقی نواحی ایران برگزار می‌‌شود.

نمایش چند فیلم کوتاه، اجرای راست پنجگاه توسط امیر عابدین‌پور، اجرای قطعات گم‌گم سحری و منادی سعادت توسط حامد سعادت، سوتک گلی توسط حمید میرحسینی، معرفی گروه‌ها و نوازندگان برگزیده و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای مراسم اختتامیه جشنواره است.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 - 12:58

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود جشنواره موسیقی نواحی به روزهای پایانی خود نزدیک شد | موسیقی ما