برنامه یاد بعضی نفرات
 
محسن شریفیان صبحِ امروز برای تور موسیقایی به کانادا رفت؛
موسیقی بوشهر در ونکوور و اتاوا
موسیقی ما - گروه موسیقى لیان به سرپرستی «محسن شریفیان» برای برگزاری یک تور موسیقایی، صبحِ امروز ایران را به مقصد کانادا ترک کرد.

تور این گروه بوشهرى در کانادا از شهر تورنتو آغاز خواهد شد و بعد از آن در شهرهای گوناگون این کشور ادامه خواهد یافت. «محسن شریفیان» - سرپرست این گروه- در این‌باره به سایتِ موسیقی ما می‌گوید: «این کنسرت سوم مرداد ماه - ٢٥ جولاى-  برگزار مى‌شود و در این مدت در ونکوور، اتابا و مونترال موسیقی بوشهری اجرا خواهد شد. ما اصرار داشتیم تا هیچ‌کدام از برنامه‌هایمان در ماهِ مبارک رمضان انجام نشود و به همین خاطر اولین کنسرتمان در سوم مرداد انجام خواهد شد.» در این تورِ موسیقایی، آکا صفوى، حمید اکبرى، محمود بردک نیا، مهدى شریفیان، مرتضى پالیزدان و هادى منوچهرى، شریفیان را همراهى خواهند کرد.

گروه لیان که تازه ترین اثر تصویرى خود را توسط شرکت هنر اول وارد بازار کرده است، تصمیم دارد تا در این کنسرت به معرفى موسیقى و آیین هاى بوشهر بپردازد. آلبوم «نی مه» مربوط به کنسرت گروه لیان است که اردیبهشت ۱۳۹۳ در تالار وحدت تهران اجرا شد که پس از مدت‌ها توانست مجوز انتشار دریافت کند و منتشر شود. این آلبوم تصویری، ۱۱ قطعه از آثار گروه لیان همچون سی ناخدا، خلخال، نی مه، شروده، دریایی و غیره به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی را در بر می‌گیرد، همچنین هادی منوچهری با حرکات آیینی، حمید اکبری، مرتضی پالیزدان، حسین سنگسر، مهدی شریفیان، محمود بردک نیا، وحید اسداللهی و پیام رونق نوازندگانی هستند مه محسن شریفیان و آکا صفوی را در این کنسرت همراهی کرده اند. این آلبوم و اجرا مربوط به موسیقی دریا است و آلبومی درباره‌ی دریا و دریانوردی است.
منبع: 
اختصاصی موسيقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 6 تیر 1394 - 21:39

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود موسیقی بوشهر در ونکوور و اتاوا | موسیقی ما