برگزاری جشنواره‌های موسیقی در سال جاری در هاله‌ای از ابهام است
سید مجتبی حسینی: همه چیز به کرونا بستگی دارد
موسیقی ما- معاون امور هنری وزارت ارشاد می‌گوید اگر شرایط از نظر سلامت افراد و کاهش بیماری کرونا بهتر شد جشنواره‌ها حتماً با تمام توان به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

معاون امور هنری وزارت ارشاد در رابطه با نحوه برگزاری برنامه‌ جشنواره‌های موسیقی اظهار داشت: «در حال حاضر اولویت تمام  فعالیت‌های هنری در وزارت ارشاد سلامت مردم است. هیچ چیزی به اندازه سلامت مردم مهم نیست؛ بنابراین ما از حالا نمی‌توانیم راجع به جشنواره‌هایی که با آن‌ها فاصله داریم داوری کنیم.»

او در پایان هم گفت: «البته در تدارک جشنواره‌ها هستیم ولی این تدارک دیدن به معنای اجرا یا عدم اجرای صد درصد نیست. اگر شرایط از نظر سلامت افراد و کاهش بیماری کرونا بهتر شد حتماً جشنواره‌ها را با تمام توان به صورت حضوری برگزار می‌کنیم، در غیر این صورت گزینه‌های دیگر را بررسی می‌کنیم.»

او هم‌چنین درباره‌ی افتتاح پیاده‌راه استاد شهریار می‌گوید:‌ «پهنه رودکی یکی از پروژه‌هایی است که در طول 20 سال گذشته، چند نوبت درباره آن صحبت شده است. از سوی نهادهای مختلفی که سهیم هستند کوشش شده تا وجه فرهنگی غالب‌تری پیدا کند. در نهایت در این دوره شهرداری تهران جدیت بیشتری به خرج داد تا این پروژه انجام شود.»

وی با اشاره به این که در این پروژه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در کنار شهرداری قرار گرفت، عنوان کرد: «این پروژه علیرغم طولانی‌تر شدن آن نسبت به پیش‌بینی اولیه، در نهایت به سرانجام رسید و امروز یک پیاده‌‌راه مفرحی درست شده که می‌تواند بستر اقدامات و رویدادهای فرهنگی باشد.»
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تیر 1399 - 12:02

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.