انتقاد تند خواننده مطرح آمریکایی نسبت «ترامپ» خبرساز شد
تیلور سوئیفت: ما در ماه نوامبر به خروج شما رای خواهیم داد
موسیقی ما «تیلور سوئیفت» خواننده سرشناس آمریکایی واکنش تندی نسبت به حوادث پس از قتل یک سیاهپوست در آمریکا نشان داد. این خواننده به تازگی در صفحه توئیتر خود واکنش تندی نسبت به این اتفاقات و شخص «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، داشته است. تیلور سوئیفت، رئیس جمهور آمریکا را به صورت مستقیم خطاب انتقادات تند خود قرار داد و نوشت:«پس از اینکه آتش برتری سفیدپوستان و نژادپرستی را در کل ریاست جمهوریت برافروختی، آیا شهامت تظاهرکردن به برتری اخلاقی قبل از تهدید به خشونت را داری؟ وقتی غارت شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود؟ ما در ماه نوامبر به خروج شما رای خواهیم داد.»
 
این نظرات تیلور سوئیفت در پاسخ به یکی از توییت‌های اخیر ترامپ بود که معترضان به قتل «جورج فلوید» را تهدید کرده بود که در صورت شروع غارت، تیراندازی از جانب نیروهای گارد ملی آمریکا انجام می‌شود. توییت دونالد ترامپ در شرایطی منتشر شد که پس از قتل جورج فلوید به دست نیروهای پلیس شهر «مینیاپولیس» اعتراضات گسترده‌ای در این شهر و چند ایالت دیگر آمریکا آغاز شده و دولت ترامپ هدف انتقادات شدید مردم قرار گرفته بود.
 
جدیدترین توییت تیلور سوئیفت به زعم کارشناسان و فعالان موسیقی، تندترین و آشکارترین واکنش سیاسی او نسبت به دونالد ترامپ است. او در جریان انتخابات میان دوره‌ای دو سال پیش آمریکا هم از نمایندگان حزب دموکرات در برابر ترامپ و یارانش حمایت کرده بود.
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 خرداد 1399 - 19:41

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.