با داوری جواد کریمی، علی‌اکبر مرادی و هادی منتظری
جشنواره‌‌ی «خانه، تصنیف، ترانه» برگزار می‌شود
موسیقی ما- انجمن موسیقی کرمانشاه در همراهی با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا جشنواره‌ای در فضای مجازی با نام «خانه، تصنیف، ترانه» برگزار می‌کند.

این انجمن در راستای پویش شهروندی «درخانه بمانیم» و نیز ایجاد فضای نشاط، سرگرمی و بهرۀ بهینۀ فرهنگی و هنری از خانه‌نشینی و نیز قدردانی ویژه از کادر زحمتکش و جان‌برکف درمان، اقدام به برگزاری جشنواره‌ای در فضای مجازی با نام «خانه، تصنیف، ترانه» کرده است.
 
این جشنواره بدون محدودیت سنی و برای اجرای تصانیف موسیقی ملی و سنتی ایران و قطعات محلی کردی به شکل سازی، آوازی، ساز و آواز و دونوازی است.
 
استادانی چون جواد کریمی، علی‌اکبر مرادی و هادی منتظری آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد. به برگزیدگان جوایز نقدی و غیر نقدی و به همۀ شرکت‌کنندگان لوح تقدیر داده خواهد شد.
 
مهلت ارسال ویدئوی آثار تا ۱۵ اردیبهشت خواهد بود. لازم به ذکر است قطعات نباید بیش ‌از «چهار» دقیقه باشند. نتایج ۲۰ اردیبهشت اعلام می‌شود.
 
این جشنواره با حمایت مادی و معنوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، و نیز حمایت معنوی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار : جمعه 22 فروردین 1399 - 02:53

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.