کنسرت آنلاین نوروزخانه تیوانوا موسیقی ما تیوا ناصر وحدتی موسیقی گیلان گوره گیل
 
کاشکی - محمد معتمدی و میدیا فرج نژاد
با حضور نوازندگانی چون بهنام ابوالقاسم، سالار زمانیان، تینا جامه گرمی و نگار نوراد
اجرای پژوهشی بی کلام گروه «مینیمال» برگزار شد
موسیقی ما – اجرای پژوهشی بی کلام گروه «مینیمال» 25 بهمن‌ماه در حالی در مشهد روی صحنه رفت که نوازندگانی چون بهنام ابوالقاسم، سالار زمانیان، تینا جامه گرمی و نگار نوراد در این اجرا نوازندگی کردند.

در این برنامه «سالار زمانیان» با تک‌نوازی تار دقایقی به اجرا پرداخت و سپس به دونوازی همراه پیانوی بهنام ابوالقاسم پرداختند.

در ادامه تینا جامه گرمی و نگار نوراد با ویلن و ویلنسل به این ترکیب اضافه شدند و تا انتها با این ترکیب اجرا کردند. این کنسرت با استقبال خوب هنردوستان مواجه شد.

این برنامه با همکاری انجمن موسیقی خراسان و همچنین پردیس هنر اردیبهشت برگزار شد. ضمن آنکه از آلبوم «از ارس» نیز در این برنامه‌ی پژوهشی رونمایی شد.

این آلبوم در قالب چهار قطعهء «موومان یک»، «موومان دوم»، «موومان سوم» و «والس» ساخته و پرداخته شده است. «از ارس» بر مینای اثری از حمید وکیل اف شکل گرفته است. قطعه ای که در نسخه اصلی برای تار و پیانو نوشته شده و اینجا برای تار و ارکستر زهی بازنویسی و تنظیم شده است.

سالار زمانیان ارکستراسیون، تنظیم کننده قطعات و سولیست تار اثر تازه خود بوده و علی جعفری پویان، تینا جامه گرمی، امین غفاری، میثم مروستی، مونیکا لوران (ویولون)، سهراب برهمندی، امین غفاری، میثم مروستی، فرشاد شیرانی (ویولا)، آتنا اشتیاقی، نگار نوراد (ویولونسل) و سامان احتشامی (دایره)، دیگر نوازندگان قطعات هستند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 بهمن 1398 - 16:55

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.