Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
شب گذشته محمدرضا شجریان در بیمارستان بستری شد
یک منبع آگاه: ایشان برای چکاب به بیمارستان می‌روند
موسیقی ما- محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران شب گذشته در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

سایت «موسیقی ما» به نقل از یک منبع آگاه می‌گوید: «استاد شجریان هر چند وقت یک بار برای چکاپ باید چند روزی به بیمارستان بروند و  باید یک روزی تحت نظر باشند که شامل عفونت نشوند.»‌

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی نیز در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: استاد شجریان برای تعبیه راه عروقی جهت دارورسانی راحت به بیمارستان مراجعه کرده و امروز یا فردا مرخص می‌شود.

حسین کرمانپور درباره مراجعه استاد محمد رضا شجریان به بیمارستان جم افزود: امروز رییس سازمان نظام پزشکی در این زمینه با رییس بیمارستان جم تهران صحبت کرد و در جریان کم و کیف روند درمان استاد شجریان قرار گرفت.

وی بیان کرد: حال عمومی استاد شجریان مساعد است و بزودی مرخص می‌شود.

گزارش خانه‌ موسیقی از وضعیتِ استادِ آواز 
 

در این میان داود گنجه ای(عضو شورای عالی خانه موسیقی ایران) به نمایندگی از این نهاد به بیمارستان محل بستری شدن محمدرضا شجریان رفت و از نزدیک در جریان امور درمانی این هنرمند قرار گرفت.
 
 گنجه ای صبح امروز با حضور در بیمارستان با کادر درمانی محمدرضا شجریان گفتگو کرد ضمن اطلاع از وضعیت جسمانی استاد آواز ایران، از کادر درمانی برای تلاش شان در جهت بهبودی این هنرمند تشکر و قدردانی کرد.

در این دیدار کادر درمانی استاد شجریان اظهار داشتند این هنرمند برای چکاپ و مشکل جزئی ریوی به بیمارستان اعزام شده است که خوشبختانه مشکل ریوی برطرف شد و جهت پایدار شدن وضعیت در بخش مراقبت های ویژه به‌سر می برد و پیشبینی می شود تا فردا از بیمارستان مرخص شود.
 

تاریخ انتشار : دوشنبه 7 بهمن 1398 - 12:15

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.