اثرى از موسسه «ماهور»، براى دونوازى كمانچه و تنبک
آلبوم «جویبار لحظه‌ها» منتشر شد
موسيقى ما - آلبوم موسیقی دونوازی کمانچه و تنبک با نام «جویبار لحظه ها»، اثری از سامر حبیبی و بهنام معصومی‌، از سوی مؤسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر شد.
 
«جویبار لحظه‌ها» که شکلی بداهه دارد و دستگاه همایون برای آغاز آن انتخاب شده، دارای ده قطعه به نام های پیش درآمد همایون، درآمد همایون، پنج ضربی شوشتری، بیداد، ضربی بیداد، اوج و ورود به شور، هفت ضربی شور، آواز دشتی، ضربی شور و رنگ دشتی است و پس از سیر کلاسیک گوشه‌های دستگاه همایون، وارد دستگاه شور می‌شود و در آواز دشتی با رنگ زیبایى از بیگجه خانی پایان می‌یابد.
 
سامر حبیبی از کمانچه‌نوازان با تجربه موسیقی است كه تاکنون در آثار متعددى، از جمله مجموعه ردیف آوازی عبدالله دوامی شاهد هنرنمایی او بوده‌ایم. «جویبار لحظه‌ها» اما اولین اثری است که سامر حبیبی نواهای شخصی خود را در آن با همراهی یک تنبک در آلبومی مستقل ارائه می‌کند.
 
آلبوم موسیقی «جویبار لحظه ها» اثری از سامر حبیبی و بهنام معصومی‌، توسط مؤسسه فرهنگی هنری ماهور راهی بازار موسیقی شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اصل این اثر را، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه، یا نسبت به خرید و دانلود قانونی آن از طریق سامانه «ریتمو ritmo» اقدام نمایند.
منبع: 
موسيقى ما
تاریخ انتشار : شنبه 13 آبان 1396 - 11:45

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.