ارکستر سمفونیک تهران با رهبری «شهرداد روحانی» بار دیگر کنسرت می‌دهد
آوای مردگان بار دیگر در تالار وحدت طنین‌انداز می‌شود
موسیقی ما - ارکستر سمفونیک تهران با رهبری «شهرداد روحانی»، دی‌ماه بار دیگر به اجرای برنامه خواهد پرداخت. این اجرا بعد از استقبال مخاطبان از اجرای پیشین ارکستر سمفونیک تهران که ۱۱ آذرماه در تالار وحدت اجرا شد، ترتیب داده شده است.
 
شهرداد روحانی - رهبر ارکستر سمفونیک تهران - درباره جزییات این اجرا می‌گوید: «در این اجرا، قطعه «کنسرتو پیانو شماره ۲ رخمانیف» با همراهی سولیست پیانو امیرمهیار مرادی اجرا می‌شود. همچنین برای این اجرا، قطعات «مارش اسلاو از چایکوفسکی»، «پاوان از گابریل فوره»، «پوئم سمفونیک آوای مردگان کامیل سن سان» و قطعه «بر فراز کوه سنگی از موسورسکی» انتخاب شده‌اند.»
 
رهبر ارکستر سمفونیک تهران با اظهار خشنودی از استقبال مخاطبان علاقه‌مند به موسیقی کلاسیک، اظهار کرد: «اجراهای پیشین با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان مواجه شدند که نشان‌دهنده تلاش تمام اعضای ارکستر سمفونیک تهران، برنامه‌ریزی خوب تمام عوامل دست‌اندرکار در بنیاد رودکی و همدلی تمام کسانی است که به نوعی در زمینه‌سازی این اجرا نقشی برعهده داشتند. در اجرای قبلی به‌خاطر استقبال زیاد، برنامه در دو سانس در یک شب روی صحنه رفت. البته این اتفاق در دنیا بسیار معمول است. در این مورد خاص نیز چون سالن تالار وحدت امکان برنامه‌ریزی برای دو سانس مجزا در دو روز متفاوت را نداشت، هر دو سانس در یک شب روی صحنه رفت.»
 
ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی دوم دی‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آذر 1395 - 13:30

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.