با صدور فراخوانی برای نویسندگان
انتشارات بنیاد رودکی بار دیگر آغاز به کار کرد
موسیقی ما - انتشارات بنیاد فرهنگی هنری رودكی دوره جدید فعالیت خود را  آغاز به کار کرد. برنامه این انتشارات، حمایت از نشر آثار مكتوب در زمینه هنرهای تجسمی، موسیقی، تئاتر، ادبیات نمایشی، تاریخ، جامعه شناسی هنر و رساله‌های مرتبط با شاخه‌های مختلف هنر است.
 
در فراخوان انتشارات بنیاد رودکی آمده است: «پدیدآورندگانی كه به نشر كتاب در این مجموعه تمایل دارند لازم است با توجه به موضوع اثر، فرم «پیشنهاد همكاری» را از دفتر انتشارات دریافت کنند. بر اساس این فراخوان، در صورتی كه اثر در حوزه‌ی فعالیت انتشارات بنیاد فرهنگی هنری رودكی  قرار داشته باشد و مناسب برای بررسی تشخیص داده شود، برای دریافت متن اثر با پدیدآورنده تماس گرفته می‌شود. پس از تماس با پدیدآورنده، متن كاملِ پرینت‌شده به همراه لوح فشرده در اختیار انتشارات بنیاد رودكی  قرار می‌گیرد. در مورد آثار ترجمه‌شده، می‌بایست نسخه اصلیِ كتاب نیز ارائه شود. آثار نویسندگان سرشناس و پدیدآورندگان جوان و خلاق و استادان دانشگاهی در اولویت انتشار کتاب در انتشارات بنیاد رودکی است.»
 
زمان تقریبی بررسی اثر، بر اساس فراخوان ذکر شده توسط انتشارات، 20 روز كاری است. انتشارات بنیاد فرهنگی- هنری رودكی برای پذیرش آثار پیشنهادی، بر اساس معیارها و ملاحظات خود تصمیم می‌گیرد. پذیرفته نشدن اثر لزوما به معنای پایین بودن كیفیت آن نیست و انتشارات خود را ملزم به دادن توضیح یا انتقال نظر كارشناسان به مؤلف یا مترجم نمی‌داند.
 
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند با شماره‌66718133  تماس بگیرند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - 12:19

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.