محسن رجب پور
توضیحات مدیر عامل شرکت ترانه شرقی درباره اتفاقات اخیر
محسن رجب پور: وقتش است بنیامین چیزهای دیگر را هم تجربه کند
ندا سیجانی:  محسن رجب پو مدیرعامل شرکت فرهنگی - هنری ترانه شرقی و مدیر برنامه دو گروه موسیقی پرطرفدار آریان و بنیامین که تا به امروز کنسرت های پرمخاطبی را برای دوستداران این دو گروه بر پا کرده است در یکی – دو روز گذشته با انتشار بیانیه ای در سایت ترانه شرقی پایان همکاری خود با بنیامین را اعلام کرد. با توجه به اینکه از ابتدا، فعالیت هنری بنیامین بهادری با ترانه شرقی آغاز شده بود و در گفتگوی منتشر شده از همین سایت بنیامین علت این جدایی را یکنواختی برنامه هایش اعلام کرده بود . همین باعث شد صحبت های محسن رجب پور را هم در این رابطه  بشنویم :
 
 • جناب رجب پور در چند روز گذشته در سایت ترانه شرقی بیانیه صادر کردید و شما هم پایان همکاری با بنیامین را تایید فرمودید.
بله. بیانیه دادیم بنده هم خبری که منتشر شده است را تایید کردم. اما واقعیت این است که همین الان هم مردد هستم درمورد این موضوع حرف بزنم یا نه. اما برای من جالب است که چرا جامعه نسبت به این موضوع حساس برخورد می کند.
 
 • خوب دلیلش مشخص است چون بنیامین را همه با محسن رجب پور و ترانه شرقی می شناسند.
وقتی آدمها با هم کار می کنند و یا با هم زندگی می کنند سطح رفتارشان با یکدیگر قابل امتحان و تست کردن نیست. همیشه در ارتباط های مخصوصا کاری برای همه یک نیمه پنهانی وجود دارد که دائم با خود می گوید اگر این کار را می کردم آیا درست بود؟ یا بهتر بود انجام نمی دادم ؟ اگر بنیامین فقط انحصارا با ترانه شرقی فعالیت می کرد و مسیر موسیقی اش را ادامه می داد شاید سالها می گذشت و پیش خودش فکر می کرد اگر کار دیگری می کردم شاید سرنوشت بهتری در پیش داشتم و اینگونه به صلاحم بود .ما دست بنیامین را باز گذاشتیم برای اینکه بتواند دیگران را هم تجربه کند  وگرنه هیچ اتفاقی بین ما نیفتاده است. بنیامین به خودی خود بنیامین است؛ ترانه شرقی هم به خودی خود ترانه شرقی است. اتفاق خاصی نبوده الا اینکه آن چیزی که باعث شده بنده از این موضوع استقبال کنم این است که دوست دارم وقتی با یک نفر کار می کنم در حد اعلا باهم همکاری داشته باشیم و متقابلا دوست دارم وقتی آدمها با من کار می کنند حالشان حال منحصر به فردی باشد. قبلا هم این اتفاق بین من و بنیامین افتاده بود اما لو نرفته بود اما الان احساس می کنم بنیامین باید دیگران را تجربه کند.
 
 • یعنی شما با این حرکت می خواهید به بنیامین خوبی خودتان را ثابت کنید ؟
خیر. یک موقع هایی وقتی آدمها را رها می کنی نتیجه مثبت می دهد. به نظر من شاید قیم بودن ما برای بنیامین یک جایی دست پای بنیامین را بسته بود.من این کار را به دو علت انجام دادم یکی برای تجربه کردن بنیامین و دوم برای انجام کارهای بلند پروازانه اش.به نظر من بنیامین باید یک مدتی خودش فکر کند و بعد خودش تصمیم بگیرد تا درک و لمس واقعیت های این جامعه دراین حوزه برایش راحتر باشد. با اینکه تقریبا هر روز با هم در ارتباطیم بدون هیچ بدخواهی می گویم آرزوی بهترین ها را برایش دارم.این موضوع جدایی من و بنیامین جدایی نیست که با قهر همراه باشد. کار بنیامین با ما اینطوربود که اگر تا به امروز کسی می خواست با بنیامین کار کند ،حرف بزند ویا در ارتباط باشد باید فقط به من زنگ می زد اما از امروز به بعد تمامی رفتارهای بنیامین را به خودش واگذار کردیم یا بهتر است بگویم اگر تا به امروز تصمیم داشت کنسرتی در جایی برگزار کند باید با ما و یا یک شرکت موسیقی مثل ما هماهنگ می کرد. تا الان همه کاره ما بودیم ولی از امروز به بعد ما یکی از آنهایی هستیم که می تواند از ما بخواهد.
 
 • بلند پروازی و نیمه پنهان یعنی چی؟ یعنی تصمیم هایی داشته است که شما مانعش شده اید؟
بله تصمیم هایی داشتند که من مانع آن می شدم؛ بعضی جا ها خواسته کارهایی انجام دهد که من نگذاشتم.
 
 • این موضوع ارتباطی هم به آلبوم سوم دارد؟
خیر.آن چیزی که بین من و بنیامین اتفاق افتاده ارتباطی با آلبوم نداشته است .آلبوم بنیامین هنوز تمام نشده است که برود ارشاد مجوز بگیرد. ما برای آلبوم سوم سرمایه گذاری که باید انجام می دادیم انجام دادیم و الان تصمیم داریم آنچه که ما برای سرمایه گذاری داده بودیم پس بگیریم در این باره خیلی خاضعانه و دوستانه با بنیامین کنار آمدم برای اینکه خودش کارهایش را انجام بدهد. وقتی من احساس کردم بنیامین باید کسی را تجربه کند پذیرفتم از این پروسه وجه سرمایه گذاری ام را بگیرم و بیاورم بیرون تا بنیامین با یک فراغ بال راحت کارش را ادامه بدهد. ما یک شرکت تولید موسیقی نیستیم که نسبت به رفتار آدمها و مردمی که در این حوزه هستند بی تفاوت باشیم. تمامی تلاش ما در این 22 سال فعالیت بر این بوده است که جانعه مخاطب موسیقی در ایران از نظر شنیداری توسعه پیدا کند.من وقتی با کسی کار می کنم همه رفتارهای آن شخص را می بینم نه اینکه تنها در قالب آلبوم یا کنسرت ببینمش. رفتارها و الگو هایی که ما انجام می دهیم هیچ الگویی ایرانی و فارسی زبانی نداردکه طبق آن انجام شود. من خط مشی فکری خودم را دارم و تا امروز با هر هنرمندی که کار کرده ام به یک روش مدیریت کردم. این اتفاق یک پروسه یک ساله است که از حالا به بعد احساس می کنم وقتش است بنیامین چیزهای دیگر را هم تجربه کند.در حال حاضرشاید امکان دارد هر لحظه ببینیم بنیامین روی سن است و آن برنامه را یا ما برگزار کرده ایم و یا به واسطه ما برگزاری می شود. بازهم تاکید می کنم تا الان هر کس با بنیامین کار داشت فقط باید با ما تماس می گرفت ولی از الان ما یکی از آنهایی هستیم که می تواند با ما تماس بگیرند.
 
 • حالا شما به گفته خودتان ایشان را رها کرده اید که تجربه کند؟
خیر . فرض را بر این می گذاریم که شما در یک حوزه مشخص با من در ارتباط هستید در این ارتباط دو طرف از هم تاثیر می گیرند ما با توجه به اینکه تصمیم گیرنده بودیم، در این حوزه تصمیماتی گرفتیم در یک سالهایی استنباط من این بوده تصمیماتی را که من می گرفتم بنیامین اصطلاحا چشم گوش بسته می پذیرفته حتی اگر هم که ناراضی باشد. اما الان نمی خواهم تصمیمی بگیرم که بنیامین ته دلش ناراضی باشد.
 
 • این اتفاقات بعد از کنسرت های تور اروپا افتاد؟
نه این پروسه یک ساله بوده اما همیشه کارهای من به گونه ایست که تا زمانی که خودم نخواهم منتشر نمی شود. نکته ای که باید بگویم این است که همانطور که متقابلا این احترام را به بنیامین و هنرمند روبرویمان می گذاشتیم و از شلوغ کاری و جذب و مدیریت هنرمندان دیگری که از ما درخواست داشتند خودداری می کردیم و با آنها کار نمی کردیم اما حالا همانطورکه بنیامین برای انجام کارهایش دست بازی خواهد داشت ترانه شرقی هم برای انجام فعالیت های آینده اش با دست باز عمل خواهد کرد.
 
 • الان اوضاع گروه آریان به چه صورت است؟
گروه آریان به قوت خودش باقی است .اما جدیدا احساس می کنم در مرکزموسیقی تحول فکری مثبتی رخ داده است به همین خاطر دنبال این هستیم که اگر بتوانیم مجوز گروه آریان را بگیریم. همه بچه های آریان منتظر هستند آلبوم منتشر شود.انشاا.. بعد از انتشار آلبوم برنامه های جدید آریان را هم اعلام می کنیم.  همچنین یک تور بزرگ سنتی و متفاوت را طراحی کردیم که انشاا.. بزودی اخبار آن منتشر خواهد شد.
 
 • در زمینه موسیقی پاپ فعالیت دیگری هم دارید؟
بله شرکت ترانه شرقی فراخوان جذب استعدادهای موسیقی در زمینه آهنگسازی و خوانندگی را بزودی اعلام خواهد کرد و از این طریق سوپر استارهای بعدی حوزهای موسیقی را جذب و معرفی می کنیم .
منبع: 
شبکه ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 خرداد 1392 - 14:40

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

دوشنبه 6 خرداد 1392 - 22:26

واقعا این یه تیکه ی اخرش که مربوط بود اریان واقعا ممکنه ؟

دوشنبه 6 خرداد 1392 - 23:00

بعد از گذشت چهار سال و حدود يك ماه هنوز هم آلبوم 88حالمون رو خوب مي كنه....هنوز هم همدم لحظه هامونه....بدون اينكه حتي تكراري بشه ... اين خيلي اتفاق خوبيه...نه اينكه من ِ مخاطب تو چهار سال قبلم مونده باشم ...نه.... اتفاقا ً براي اين مخاطب فراز و فرود زيادي اتفاق افتاده........ به عنوان يه طرفدار ِ خاص ِ صدا،موزيك،ترانه و اخلاق هنري بنيامين ، به خودم اجازه ميدم اينها رو بگم....بگم كه..........

البته براي همه ي ما طرفداراي بنيامين ، لطفها...وقت گذاشتنها وهمراهي هاي محسن رجب پور ،فراموش نشدنيه... از صميم قلب ميگم...فراموش نشدني.... كه باز هم اينجا ازشون تشكر ميكنيم.....
خواستم بگم... به بنيامين و انتخابش اعتماد داريم...اعتماد كامل.... مطمئنا ً اون ديگه اون جوون كم تجربه ي سالهاي اول كارش نيست... فكر ميكنم براي دوطرف تصميم عاقلانه اي بود....
..... خواستم بگم ،ما هم تو اين مملكت داريم زندگي ميكنيم... محدوديت ها رو متاسفانه درك ميكنيم... ظاهرا ً كاريش هم نميشه كرد... دوست نداريم مثل خيلي ها بذاره بره...موزيك فارسي، حتي محدودش مال اين مختصاته...."اينجا"
پس اشكال نداره...منتظر آلبوم هم ميمونيم....مطمئنيم ارزشش رو داره.... مطمئن...
به هر حال
از رجب پور متشكريم....و براي بنيامين روزاي طلايي رو آرزو ميكنيم...روزاي طلايي

سه شنبه 7 خرداد 1392 - 00:10

ممنون جناب رجب پور.حالا دیگه واقعیت رو دونستیم.می دونستم باید منتظر بود تا حقیقت رو از شما بشنویم.
به نظرم کار درستی کردید بگذارید واقعیت هارو تجربه کنه تا قدرتون رو بدونه.

پس دیدیم بعضیاز طرفداران مثلا دوآتیشهشما ’ گرگ در لباس میش بودن که این 1 سال اخیر تورو به اشتباه انداختن.متاسفم واست بنیامین.بعضی از مثلا هوادارات مثل سیما آشوب هم با کامنت بی ادبانه به دیگرون و ادعاهای کذب و غلوها(که همه بی فایده ست چون مصاحبه ها و اخبار برای علاقه مندان در آرشیوها همجنان موجوده) به شهرتت صدمه می زنند ’هماینکه با نوشتن کامنت های احساسی شماروبه بیراه برده اند.آلبومت بالاخره منتشر میشدو غیر ممکنه بدون ج رجبپور زودتر منتشر بشه.
البته اشکال نداره گاهی ما درس های زندگی رو از طریق اشتباهاتمون یاد می گیریم دیگه.
اما دوست نادون از دشمن دانا خطرناکتره.مراقب این مثلابعهضی از هواداران مضرت باش.نه تنها چاه رو تو این 1 سال راه’ نشونت دادن بلکه کامنت های بی ادبانه شون همه جا معروفه خاصو و عامه البته اونهایی که بالاخره تایید می خورن چون اکثرا تایید هم نمی خورن به علت محتوای بد و این در نهایت برای شما بد میشه چون با عنوان طرفداری و حمایت از شما نوشته میشه!!!واقعا باعث تاسفه.
الان که دیگه جناب رجبپور پشت شما نیستن باید بیشتر مراقب باشین تا بعضی از هوادارها چاقو در جیبت نگذارن.از ما گفتن بود.واقعا تعجب آوره..............!!!
تاکید می کنم جناب رجبپور کار درستو کردن.

سه شنبه 7 خرداد 1392 - 13:24
shirin .....

فک میکنم شما زیاد در جریان فعالیت ها ی بنیامین و یه سری دیگه از مسائل نیسیتید که اینجوری صحبت میکنید گرگ ها کسای دیگه ای هستند که قصد تخریب بنیامین و هواداراشو دارن هوادارای بنیامین هر جا لازم بوده بنیامینو تحسین کردن و به موقش انتقاد هم کردن بعدشم بنیامین خودش اونقد تو کارش تسلط داره که بدونه داره چی کار میکنه نه اینکه کورکورانه از روی کامنتای ما بخواد کارشو ادامه بده ببخشیدا ولی قابل توجه شما آلبوم بنیامین هنوز مراحله تکمیلشو میگذرونه هنوز آماده ی انتشار نیست دلیل منتشر نشدنشم همین بوده نه چیز دیگه ای چه آقای رجب پور چه هر کس دیگه ای بعد از آماده شدن آلبوم میرن دنبال مجوزو بقیه کارا بنیامین با آقای رجب پور محدود شده بود بنیامین خیلی وقتا میخواست کاریو انجام بده ولی آقای رجب پور مانع شدن نمیگم خدایی نکرده قصد ایشون بد بوده و نقشی در موفقیت بنیامین نداشتن ولی باعث شدن بنیامین برای یه مدتی کم کار بشه ضمنا من بی ادبی در کامنتای هواداران بنیامین ندیدم که شما اشاره کردین نمیدونم شما سنگ کیو به سینه میزنین ولی همین هوادارای بنیامین بودن با اینکه فعالیت های بنیامین کم شده بود با تمام وجود هوادارش موندنو تنهاش نذاشتن ما همیشه پشت بنیامین هستیم و همه ی تصمیماتش برای ما قابل احترامه

2.181.146.134
سه شنبه 7 خرداد 1392 - 14:22
سیما اشوب پاییز

به نظره من دوستان بنیامینی بهترین کار الان اینکه به بنیامین انرژی بدیم براش ارزوی موفقیت بکنیم
چون بنیامین این توانایی داره که از الان مسیر خودشو بره ..
ممنون از اقای رجب پور بابت تمام این سال ها وممنون از این که این قدر منطقی برخورد کردن وخودشون به این موضوع اشاره داشتن که گاهی باعث محدود شدن بنیامین شدن
وکسایی که منتظر بودن اعلام بشه شما وبنیامین با هم مشکل دارین وجو می خواستن متشنج کنن به هدفشون نرسیدن
اقا علی حرف زدن با ایشون بی فایده است مثل زدن سوزن در سنگ
چون من از دوستی نیما وبنیامین حمایت کردم وگفتم الا ن مثل دوتا دوست دارن باهم همکاری می کنن واگر اختلافی در گذشته داشتن از سره عصبانیت بوده
اینکه بنیامین نسبت به دوستانش هیچ وقت کم لطفی نمی کنه
اینکه بنیامین ملودی ساز البوم 85 بوده و..خیلی چیزهای دیگه منو متهم به این چیزها می کنن ولی خب ادرس صفحه هست پس می تویند برید کامنت های ایشون رو ببنید
برام مهم نیست یک درصد حرفای ایشون ولی این اجازه رونخواهم داد از سره این رفتارها به هنرمند محبوبه من بی احترامی بشه ...
وقتی ادم حرفی برای گفتن نداشته باشه ونه دلیل منطقی تنها کاری که می تونه بکنه توهین کردن
پس بگذارید ادامه بدن
مهم جامعه است که به هنر بنیامین وهوش اون اعتقاد داره ...این حرفا حاشیه است برای متشنج کردن جو برعلیه بنیامین اهمیت ندیم ..
چون بنیامین این قدر با ارزش هست برای ما بنیامینی ها وعموم مردم که با 4تا حرف ایشون خرا ب نشه
همیشه همچین ادم هایی برعلیه بنیامین وهواداراش بودن وخواهند بود ....

151.240.128.165
سه شنبه 7 خرداد 1392 - 14:58
Mahsa

من نظرهای سیما جان تو پست قبلی رو خوندم(همین الان)و انصافا بی ادبی و بی احترامی ندیدم
اونجا شما هر کسی رو که با شما صحبت می کرد رو به اتهام زنی و بی تربیتی متهم کردین...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منم از جدا شدن اقای رجب پور و بنیامین ناراحت شدم...اما امید وارم این تصمیم به نفع هر دو طرف باشه

5.201.231.146
چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 09:40
من عاشق(پریسا)

به نظر من هم با وجود تمام زحماتی که جناب رجب پور برای بنیامین عزیز کشیدن اما این جدایی به نفع بنیامین خواهد بود
دوستان ، هم اقای رجب پور هم بنیامین تاکید کردن به طور دوستانه از هم جدا شدند و همکاریشون به نحو دیگه ایه پس این همه بحث و بی احترامی به هم معنا نداره..
بنیامین خواننده محبوب و شناخته شده ای که با وجود اینکه فقط 2 تا البوم داره و 4 سال که البوم جدیدی ازش منتشر نشده اما هنوز کنسرتاش از شلوغترین اجراهای کشور و حتی جهان موسیقی ایران..بنیامین به تنهایی میتونه خیلی فعالیت های بیشتری انجام بده.گرچه این جدایی به معنای تنهایی بنیامین نیست بنیامین فقط همکاریش مثل گذشته محدود به ترانه شرقی و اقای رجب پور نیست.به نظر من این کار باید خیلی وقت پیش اتفاق میوفتاد.خداروشکر که این اتفاق زودتر اونم دوستانه رخ داد..

شما هم بهتره بی جهت به کسی اتهام بی ادبی و توهین نزنید.سیما یکی از بهترین هواداران بنیامین بوده و هست و در هر شرایطی هم هوادار میمونه..
بهتره این حرفارو تموم کنیم منتظر موفقیت های بنیامین در اینده نزدیک باشیم..

2.177.87.118
چهارشنبه 11 تیر 1393 - 20:26
محمد مهدی کریمی سلیمی

الان که مینویسم دقیقا پنج ماه از انتشار آلبوم سوم بنیامین میگذره و معلوم شده حق فقط با بنیامین بوده

65.49.68.154
سه شنبه 7 خرداد 1392 - 08:57

مرسی از تمام زحمات آقای رجب پور که در این چند سال برای بنیامین عزیز کشیدند ، اما دیگر کافیست و بنیامین با خواسته های بزرگ و بلند پروازی که دارد فکر نکنم آقای رجب پور قادر و توانایی همکاری با بنیامین را دیگر داشته باشد ، مضرات این همکاری هم در این 4 سال بخاطره آلبوم سوم معلوم شد ، تاخیر تاخیر ...... آقای رجب پور همه ی ما میدونیم که 2 سال پیش شب یلدا ویدیویی که بنیامین منتشر کرد آلبوم کامل بود و داشت روند خوبش رو طی می کرد و به احتمال زیاد عید اون سال منتشر می شد ، همین شما چند بار گفتید که آلبوم تابستان میاد نیومد بعد گفتید پایییز بازم نیومد .... آلبوم کامل بود ولی شما بین تنظیم کننده ها ........( ؟)
کاش آقای رجب پور راجه به درآمد کنسرت اروپا کمی توضیح می دادند .....
خودتون هم اقرار کردید که جلوی بعضی از خواسته های بنیامین عزیز مانع شدید .... خوب و بدش رو نمیدونم ......
به زودی آشوب در عرصه ی موسیقی .... با گروه جدید بنیامین !

سه شنبه 7 خرداد 1392 - 09:47

خدایا قراره کی ما از دست این شرایط راحت بشیم خانم تقدیر من ازهمون اول هم گفتم بنیامین ورجب پور باهم دوستن ولی شما می خواستین کاری کنید که نشون بدین بنیامین خواسته رجب پور کوچک کنه
جالبه دوستان بنیامینی برید به این ادرس وکامنت های ایشون بخونید ادعاهای ایشون که بنیامین کاملا بی هنر می دونن ..اینکه بنیامین تو این سال هاهیچ نقشی نداشته تو موفقیتش اینکه بنیامین اهنگساز وملودی ساز بنیامین 85 نیست و90 درصد کار با نیما وارسته بوده بچه های بنیامینی جواب ایشون رو دادن و. ایشون به هرکدوم از بچه ها با یه لحن جواب داده
کامنت هاشونم هست برید ببنید کی دار توهین می کنه ؟
http://www.musicema.com/node/180245
خانم محترم من با دلیل ومدرک باشما حرف زدم ولی شما چه کار کردین به جای جواب های درست ومنطقی فقط دارین یا توهین می کنید یا مسخره
خوبه دیدین اقای رجب پور گفت من با بنیامین مشکلی ندارم
ولی بازم می خواین کاری کنید این دوتا رو دشمن جلوه بدین
من همیشه پای هنر خواننده محبوبم هستم ازش دفاع می کنم چون ازش دفاع کردم دارم حقیقت ومیگم شما چی میگید ؟ اینجا باید درمورد هنر وموسیقی طرف بحث بشه نه مسائل شخصی
شما نه تنها با بنیامین مشکل دارین با هوداراشم مشکل دارین
دوستان بهترین قضاوت کننده ها هستن پس بهتره برن وکامنت های ایشون رو بخونن
بعدام بنیامین خودش تصمیم گیرنده کارهاشه نه هوداراش ماهم می دونیم باید چی بنویسم وچی رونه
شما اگر تونستید منطقی جواب منو بدین
نه اینکه بخواین جو رو برعلیه من خراب کنید یا بنیامین رو تخریب کنید
این یعنی دقیقا حرفی ندارید برای گفتن وبهترین راه رو حمله وتوهین به طرف مقابل می دونید
محتوای بد :))))))) خیلی جالبه
گفتم فقط به احترام بنیامین ودوستانش نظر دادم ...

سه شنبه 7 خرداد 1392 - 18:46

فقط میتونم بگم هم جناب رجب پور عزیز و هم بنیامین عزیز هر دو از حرفه ای ترین ها هستن .
حالا هم که از هم جدا شدند باز هم هر کدومشون حرفه ای میموند .
و منم بعنوان یکی از هوادران بنیامین عزیز از جناب رجب پور کمال تشکر رو دارم برای تمام زحمت هایی که در راستای موفقیت بنیامین و در نهایت برای هنر و موسیقی کشیده اند .
با آرزوی موفقیت روز افزون برای این دو شخص .
از بقیه دوستان هم تقاضا دارم با بحث های حاشیه دار جو رو متشنج نکنند .
باتشکر .

چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 12:57

تقدير جان سعي نكن حرف هاي بدون پايه و اساستو منطقي نشون بدي...پس تو چرا اينجا شدي داعيه مهربانتر از مادر؟تو فرد ي نيستي كه صلاحيت داشته باشي وارد اين حيطه بشي تنها سيماي عزيز نيست كه مخالف شماست سيماي عزيز با پويايي زيادشون به عنوان نماينده ي ما عمل كردن حرفي نمونده سيما همه رو گفته ولي اميدوارم تو هم از قضاوت هات درس بگيري

چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 23:01

ب نظر من ساده ترین و کسل کننده ترین کنسرت ها مال بنیامین بود!
بنیامین یکم از بقیه یاد بگیر از فرزاد فرزین ، احسان حق شناس که خیلی ب کنسرتای خودشون اهمیت میدن و پرشور برگذار میکنن...
برا خودت و هوادارات میگم!

جمعه 10 خرداد 1392 - 11:44

علي جان شما فكر نميكنين يكم بي انصافين شما شايد يادتون رفته شايد هم نميدونين طولاني ترين كنسرت ايران رو سال91بنيامين اجرا كرد و كنسرت امسال اون خارج از كشور كنسرت سال لقب گرفت و كنسرت هاي بنيامين هميشه با بهترين كيفيت صدا ودكور جزو پرشور ترين ها و پرطرفدار ترين ها بوده شما خودتون رو اذيت نكنين ما طرفدارها راضي هستيم چون ميدونيم طرفدار يكي از بهترين هاييم...

جمعه 10 خرداد 1392 - 12:08

سلام
به نظر من ما هر چقدر هم نظر بدیم خارج از گود هستیم و دقیقا از ماجراهای اتفاق افتاده بی خبر هستیم و به همین دلیل است که اتفاق به این سادگی را بزرگ می کنیم.
دو نفر آدم عاقل و بالغ تصمیم گرفتن همکاری مداوم نداشته باشن. همین

کسی که توهین میکنه و قضاونی نادرست انجام میده نشان از نا آگاهیش است
دقت کنیم میبینیم که نه بنیامین و نه رجب پور هیچ کدام بچه نیستند که بخواد سرشون کلاه بره پس بهتر است نطرات اشتباه و بیخودی ندهیم چون هر دوی این عزیزان از بهترین ها هستند و حرفهای این چنین فقط باعث شایعات می شود.

جمعه 10 خرداد 1392 - 14:43

Bebeakhshid aghaye ali mitunam azatun khahesh konam lotf konid pishahadi be aghaye bahadori va tarafdaraneshun nadin chon motmaensm yek bar ham concerte ishoon naraftin kamalan moshakhase,vaghean baraye shoma va baghiye kasani ke mesle shoma fekr mokanan moteasfem

دوشنبه 13 خرداد 1392 - 16:24

سلام
واقعا برای کسانیکه اینطوری میخوان بنیامین واقای رجب پور رو تو چشمه دوستان وهواداران ومخاطباشون کوچیک کنن متاسفم!سیما جان هیچوقت هیچ حرفی بی مدرک ودلیل نمیزنن همیشه هم برای هر حرفشون دلیل دارن.ایشون یکی ازقدیمی ترین هوادار بنیامینه(هوادار هم نه دوست;هوادارانه بنیامین دوستاشن)پس مطمئنا حرفاشون با مدرکه..اقای بهادری واقای رجب پور توی این دومصاحبه ی اخیرشون ذکر کردن که ما دوستانه از همکاری باهم دست کشیدیم پس نیازی به این همه جوسازی نیست!!دوستانی که اینطور بی رحمانه درباره ی بنیامین حرف میزنن برن دوباره با دقت مصاحبه ی اقای رجب پورو بخونن..اقای رجب پور گفتن که :(به نظر من شاید قیم بودن ما برای بنیامین یک جایی دست پای بنیامین را بسته بود.من این کار را به دو علت انجام دادم یکی برای تجربه کردن بنیامین و دوم برای انجام کارهای بلند پروازانه اش.به نظر من بنیامین باید یک مدتی خودش فکر کند و بعد خودش تصمیم بگیرد تا درک و لمس واقعیت های این جامعه دراین حوزه برایش راحتر باشد. )..بنیامین مطمئنا با اقای رجب پور بنیامین شد اما الان نیاز به تجربه ی جدید داره..نیاز داره کارهای بلندپروازش رو انجام بده...متاسفم برای کسانیکه میخوان از هر فرصتی دو هنرمند خوبه کشورمونو اینطوری با این حرفا اذیت کنن..این کارها همه بچه گانه است..
با امید موفقیت بنیامین واقای رجب پور ودوستان.

یکشنبه 26 خرداد 1392 - 14:44

aghaye bahadori bisabrane montazere album jadid va concerthaye binazrie shoma hastim ,betraniha ro baraye shoma arezoo mikonam

دوشنبه 17 تیر 1392 - 16:00

امیدوارم که پیش بینی آقای رجب پور در مورد تحولات مثبت وزارت ارشاد درست باشه چون این تاخیر در صدور مجوز به آلبوم هایی که در انتظار مجوز هستن ضربه می زنه............. این سخت گیری ها فقط به ضرر موسیقی ایرانه.....

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.