محسن رجب‌پور
گفتگو با نامزدهای دریافت تندیس «اولین جشن سالانه موسیقی ما»:
محسن رجب‌پور: این نظرسنجی ایجاد رقابت سالم می‌کند
موسیقی ما - لی‌لا رضایی: محسن رجب‌پور با تلاشهایی که در زمینه تهیه کنندگی موسیقی پاپ کرد، و نیز با جدیت در این راستا توانست به یکی از قطبهای موسیقی پاپ در تهیه و تولید آلبوم و نیز تهیه کنسرت موسیقی شود.او با مدیریت صحیح خود خواننده‌های بسیاری را به جامعه موسیقی معرفی کرد که از این میان می‌توان به گروه آریان، بنیامین بهادری و... اشاره کرد.هم اکنون در بزرگ‌ترین نظرسنجی سایت موسیقی ما او به عنوان یکی از کاندیدا‌ها مطرح شده است. با محسن رجب‌پور در این باره گپ زده‌ایم:
 
  • * از اینکه از سوی مردم (یا کار‌شناسان) بیشترین رای را در بخش بهترین کنسرت گذار به دست آورده‌اید، چه حسی دارید؟
خوب طبیعتا باید از چنین موضوعی خوشحال باشم و هستم. جای خوشحالی دارد وقتی بعداز مدت‌ها کار و تلاش می‌بینی که میان مردم و نیز در میان کسانی که موسیقی را با جدیت دنبال می‌کنند، کاندید شده‌ای و توانسته‌ای بخشی از آراء را از آن خود کنی. فکر می‌کنم مهم‌ترین عاملی که کار‌شناسان نیز به ما رای داده‌اند و ما را به عنوان یکی از برگزیده‌های خود اعلام کرده‌اند، بخصوص کسانی که با ما کار کرده‌اند، این است که ما همیشه همه تلاشمان را می‌کنیم که علاوه بر احترام، نظم پذیری خاص و منحصر به خود و کم نظیر داشته باشیم و کارمان را به نحو احسن انجام بدهیم.
ما سالهاست که با این هدف کار می‌کنیم و این موضوع را بار‌ها شنیده‌ایم از زبان افرادی که با آن‌ها کنسرت داشته‌ایم و یا از هنرمندان و مدیران سالنهای کنسرت که این نظم همیشه اولین هدفمان بوده است که این نظم بسیار حائز اهمیت است. آنچه که من فکر می‌کنم لطف مردم بیشتر به این دلیل است که از این نظم استقبال کرده‌اند. تلاش من و همکارانم همیشه بر این بوده است که مردمی که هزینه کرده و بلیت تهیه کرده‌اند، با کمترین دغدغه بلیت وارد سالن شوند و با راهنمایی‌های دقیق‌تر در جای خود مستقر شوند. سعی داشته‌ایم با ‌‌نهایت احترام برنامه را باریشان اجرا کنیم و این اجرا‌ها کاملا سر وقت باشد. شرکت ما از معدود و انگشت شمار شرکتهایی است که همواره سعی داشته حتی یک یک دقیقه هم تاخیر در اجرای برنامه‌های خود نداشته باشد. چون احترام به مخاطب اصلیترین هدف ماست. شاید این یکی از اصلیترین دلایلی باشد که ما را انتخاب کرده‌اند.
 
  • * به نظر شما چه فرق‌هایی میان نتایج به دست آمده در بخش کار‌شناسی با بخش رای گیری مردمی وجود دارد؟ (درواقع اهمیت و اعتبار کدام بیشتر است؟)
همانطور که گفتم مردم از اهمیت برخوردارند. چون مخاطب اصلی موسیقی آن‌ها هستند، در عین حال نظر کار‌شناسان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این طور بگویم که هیچ یک بدون دیگری معنا ندارد و هر دو باید باشند تا دیگری معنا پیدا کند.
 
  • *برگزاری همچین نظرسنجی‌ها و جشن‌های چه تاثیراتی در موسیقی ما خواهد داشت؟
این نظرسنجی ایجاد رقابت سالم می‌کند. در واقع ابزاری است که شرکت‌ها و هنرمند‌ها و... و همه کسانی که با آن مرتبط هستند، به واسطه آن تلاش می‌کنند برای اول شدن در سالهای بعد بیشتر و بهتر کار کنند و نتیجه خوبتری بگیرند. کلا چنین نظرسنجی‌های در حوزه موسیقی می‌تواند تاثیر خوب و مثبتی داشته باشد.مملکت ما در حال توسعه نیست بلکه دارد گام‌های اولیه را در حال توسعه بر می‌دارد و در چنین شرایطی بهترین راه شناخت، همین ابزار است. در همین سال‌ها باید دلمان را خوش کنیم به این چیز‌ها که بلکه بتوانیم به واسطه اشان مردم را به سمت بهتر شدن سوق بدهیم. ولی ناگفته نماند سال‌ها زمان می‌برد تا شما در این زمینه بتوانید به یک قطب تبدیل شوید. نتیجه این تلاش‌ها را سال‌های بعد خواهید گرفت نه هم اکنون.
 
  • *به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برترشدن در این شاخه می‌دانید؟
حتما شایستگی این را داشته‌اند که انتخاب و یا برگزیده شده‌اند. چند شرکتی که من دیدم در لیست کاندیدا‌ها حضور دارند، جزو شرکت‌هایی هستند که دارند با جدیت کار خود را انجام می‌دهند و در این میان از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند.
 
  • *مهم‌ترین برنامه‌های شما برای سال ۹۲؟
برنامه‌های سال ۹۲ را متعاقبا و از طریق اخبار به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد اما قطعا در زمینه فعالیتهای جدی موسیقی مصمم هستیم و کارهای جدی انجام خواهیم داد.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1392 - 14:33

دیدگاه‌ها

یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 00:51

ای کاش ایشون این کار رو نمیکرد وگروهها وخواننده های قوی تری رو از ابتدا معرفی میکرد تا پایه موسیقی پاپ امروز قویتر میبود ولی د زمینه همایت از هنرمند کار کردهای مثل آقای قربانی باید از ایشو تقدیر کرد و امیدوارم این نوع حمایتها از طرف ایشون ودیگران ادامه باشه تا خمس همکای با هنرمندانشون محسوب بشه.ممنون.

یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 00:54

ای کاش ایشون این کار رو نمیکرد وگروهها وخواننده های قوی تری رو از ابتدا معرفی میکرد تا پایه موسیقی پاپ امروز قویتر میبود ولی د زمینه حمایت از هنرمند کار کرده ای مثل آقای قربانی باید از ایشون تقدیر کرد و امیدوارم این نوع حمایتها از طرف ایشون ودیگران ادامه داشته باشه تا خمس همکای با هنرمندان پاپشون محسوب بشه.ممنون.

یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 16:31

جشن موسیقی ما برگزار شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما منتظر دیدن عکس هاش هستیم آ

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.