جدول برنامه‌های جشنواره بسته شده است
دبیر جشنواره موسیقی فجر:
جدول برنامه‌های جشنواره بسته شده است
موسیقی ما - دبیر بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از مشخص شدن جدول برنامه‌های این جشنواره خبر داد ولی نهایی شدن آن را منوط به برگشت مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد از سفر دانست.

حسن ریاحی دبیر بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در پاسخ به این پرسش که چرا هیچ خبری از اتفاقات و روند برپایی جشنواره موسیقی فجر به گوش نمی‌رسد؟ گفت: تمام برنامه‌ریزی‌های مربوط به جشنواره موسیقی فجر انجام شده و جدول اجرا‌ها نیز به درستی مشخص است.

این آهنگساز درباره تعلل در اعلام برنامه‌ها توضیح داد: ‌ این تعلل در اطلاع‌رسانی به دلیل سفرهای میرزمانی مدیر کل دفتر موسیقی است که به محض بازگشت مجموع فعالیت‌های این جشنواره را به طور رسمی آغاز خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: بودجه این دوره از جشنواره موسیقی فجر مختصر است و قرارست جشنواره‌ای کوچک اما با کیفیت برگزار شود.

ریاحی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به این مطلب که وضعیت اجرای دو ارکستر موسیقی ملی و ارکستر سمفونیک در این جشنواره مشخص نیست، گفت: مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد باید حضور داشته باشد تا هم کلیت برنامه‌ریزی جشنواره نهایی شود و هم تصمیم درستی برای اجراهای دو گروه موسیقی ملی و ارکستر سمفونیک در این جشنواره اتخاذ شود.

دبیر بیست و هشتمین جشنواره موسیقی در پایان افزود: هنوز وضعیت استقرار و اجرای این دو ارکس‌تر در جشنواره مشخص نیست و به محض اینکه آقای میرزمانی از سفر برگردد قطعا با برگزاری یک نشست اطلاع‌رسانی درست انجام خواهد شد.
منبع: 
مهر
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 دی 1391 - 00:00

دیدگاه‌ها

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:49

با این وضع خدا این جشنواره رو ختم بخیر کنه!

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.