استقبال خوب از برنامه‌هاي نخستين روز از جشنواره موسيقي كلاسيك تا معاصر
استقبال خوب از برنامه‌هاي نخستين روز از جشنواره موسيقي كلاسيك تا معاصر
موسیقی ما - نخستين روز از دومين جشنواره موسيقي كلاسيك تا معاصر با استقبال علاقه‌مندان به موسيقي در تالار رودكي همراه بود.

 دومين جشنواره موسيقي كلاسيك تا معاصر، از ساعت 13/30 ديروز (دوشنبه) در سالن رودكي با اجراي شبنم خزراعي شولايي‌فر از آثار كوزلو و شوپن آغاز شد.

با توجه به اينكه نخستين سئانس اين جشنواره در ساعات غيرمعمول روز براي اجراي برنامه‌هاي هنري برگزار شد اما استقبال خوب در اين سئانس در حد بالايي بود ، به طوري كه سالن رودكي مملو از تماشاگران علاقه‌مند بود این استقبال در حدی بود كه بسياري از علاقه‌مندان به صورت ايستاده، اجراها را تماشا مي‌كردند.

گروه تريو به سرپرستي خاچيك باباييان، آخرين اجرايي بود (20-18) كه در نخستين از اين جشنواره،‌ انجام شد. اجراهاي نخستين روز از اين جشنواره، با هنرمندی بسیار قدرتمند هنرمندان همراه بود كه نويد آينده‌اي درخشان براي موسيقي كشور مي‌شود.

حضور بيش از ده نفر از اعضاي ستاد برگزاري جشنواره در سالن رودكي سبب شده بود كه نظم خاصي در برگزاري آن حاكم باشد به طوري كه تماشاگران بسياري كه براي ديدن اين برنامه‌ها در محل حاضر شده بودند، سر موقع به سالن هدايت مي‌شدند و نوازندگان نيز در زمان تعيين‌شده به اجراي برنامه مي‌پرداختند.

اين جشنواره تا 6 خردادماه (پنجشنبه) در سالن رودكي ادامه خواهد داشت.
منبع: 
پايگاه اطلاع‌رساني موسيقي ايران
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 خرداد 1389 - 00:00

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.